Dołacz do naszej społecznościWitam Gościa,
Witamy, Przed rejestracja prosze sie zapoznać z działem regulaminu i ogłoszeń
Na naszej stronie mozesz znaleść wiele ciekawych kont jak i treści ktory cie interesuja
Miła i przyjemna atmosfera prawie jak w domu
Jeśli masz jakiś problem lub pytanie proszę skontaktować się z administatorem lub moderatorem strony
Rejestracja jest bezpłatna
or Stwórz Konto

Update forum, wszystkie problemy proszę zgłaszać tutaj. Kliknij tutaj
Zarabianie w sieci
no to lipa, chyba że jakieś reklamy to chyba kilka setnych grosza za reklamy ;/
Odpowiedz
Są różne sposoby od przekrętów na smsow chcesz pobrać plik to podaj nr telefonu ankietę wypełnił itp dość opłacalne lecz trzeba mieć stronę lub ulokować się na jakiejś pozycji w Google z jakąś fraza żeby coś zarobić, hosting plików uploadowanie też można kilka zł zarobić lecz jest to trochę czasochłonne, i możliwość usunięcia pliku jeśli jest on nielegalny. Można też spróbować reklamować hosting i za kazde polecenie użytkownika który zakupi premium jest prowizja zazwyczaj 50%0
Buxy klikanie w reklamy monotonne i maloplatne

Alternatywa dla młodych to dobry.pl zbierasz punkty przez granie w gry itp i wymieniasz na klucze paysafecard i inne
[Obrazek: tumblr_m0bwlfhSh91qg8cumo1_250.gif]
Odpowiedz
Co do przekrętów...

Co chwila widzę na fb jakieś próby wyłudzenia. Zbliża się sesja, więc dość naiwną i docelową grupą są studenci, wystarczy wrzucić im na grupę "opracowane egzaminy" i nie każdy pomyśli, że to fejk, więc weryfikacja sms przyniesie korzyści. Uważajcie na takie rzeczy Szczęśliwy wydaje mi się, że nie ma jakiejś metody na zarobienie kasy w internecie nie poświęcając na to czasu, nie mając pomysłu. Można zacząć obserwować trendy, tworzyć jakiś kontent, zacząć bawić się z grafiką, programowaniem. Jak ktoś ma zdolności to dorobić sobie można udzielając korków. Nawet naciąganie wymagania sporego zaangażowania i kreatywności Szczęśliwy na uploadzie mało się zarobi, jak nie ma się dostępu do szybkiego neta, najlepiej u siebie, sporo zabawy, trzeba wyrobić sobie markę i nabijacie sami komuś Szczęśliwy Swego czasu najwięcej kasy przyniosło mi wrzucanie na chomikuj, starczało na opłacenie kosztów, karty do telefonów, konta premium i dało się parę groszy dorobić, ale to zamierzchłe czasy. 
Można też zrobić ze swojego komputera koparkę jakiejś wirtualnej waluty, chociaż nie wiem czy koszty energii się nawet zwrócą, nie mówiąc o zużyciu sprzętu i niedogodnościach.

Pamiętam też o stronie oferującej inwestycję w śmieci. Ale bez sporej inwestycji można było zapomnieć o jakimś proficie Szczęśliwy
Wygenerowałem linki? Daj plusa. (nic z tego nie mam Kasa ) Zacznę sprawdzać czy je dajecie, jak nie, to nie będę generował danej osobie, stosujcie się do regulaminu.  Pieseł
Jeżeli wstawiłem post, że w trakcie generowania, to w trakcie generowania, wygenerują się to dodam. 
Odpowiedz
Witam wszystkich. Mam wam do zaoferowania fajną, dla mnie nową apke na androidy dzięki której można zarobić parę $ Uśmiech Sama instalacja z linku http://luckycashfree.com/earncash_main_service/re?funid=6010&code=A7JvEjXo_new (najlepiej otworzyć ten link na telefonie, od razu przekieruje was do Play Store) po instalacji należy przypisać konto do Facebooka albo Google, dzięki temu ref linkowi dostaniecie około 3 tyś punktów na start, to jest około 1$, Punkty dostaje się za instalowanie różnych aplikacji na telefonie( instalujesz, bawisz się około 5 min i można usunąć) punkty również dostaje się za zapraszanie znajomych. Punkty po uzbieraniu odpowiedniej ilości można wymienić na gift cads z Paypall, Amazon i Google Play.  Jak są jakieś pytania to zapraszam do dyskusji.
Odpowiedz
zaoczałem zabawe z tą aplikacją Uśmiech na start wydaje się obiecująco

(28-01-2017, 19:36:55)przemvs12 napisał(a): zaczałem zabawe z tą aplikacją Uśmiech na start wydaje się obiecująco
Odpowiedz
(28-01-2017, 19:36:55)przemvs12 napisał(a): zaczałem zabawe z tą aplikacją Uśmiech na start wydaje się obiecująco
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Epremki

Tutaj znajdziesz konta np do weeb.tv spotify.com tidal.com goldvod.tv wizja.tv itp

Nie czekaj zarejestruj sie juz dziś

Szybkie odnośniki

Odnośniki użytkownicze

Certyfikaty